054-459-2617talmania@gmail.com

ה ר י ו ן

ו ל א ח ר

ל י ד ה

רפלקסולוגיה, עיסוי וליווי להיריון תאומים

היריון תאומים שונה מהיריון רגיל. הכל מועצם יותר: הבחילות קשות יותר, הרעב מוגבר, המשקל כבד יותר. תחושת הליאות והעומס של החודש התשיעי מתרחשת הרבה קודם להיריון רגיל. בכל היריון מתקיים תהליך של עיכול רגשי בו מכילים את העובר, שבעתיד יהפוך לתינוק חדש במשפחה, אך כאן ההכלה היא עוד יותר מועצמת ומשמעותית. לפעמים הפתעה בגילוי שיש לך בבטן מספר עוברים היא בלתי נתפסת ויכולה להיות מלווה בחששות רבים, דאגה וחרדה. זה טבעי והגיוני שתחושי רגשות סותרים לגבי העוברים שברחמך.
article1
כאמא לשלושה ילדים, ביניהם תאומים שהתגלו לי כהפתעה גמורה, הייתי שם וחוויתי את התחושות הללו. עברתי היריון מרובה עוברים על כל המשתמע מכך: החרדות, החשש, היו לי שאלות רבות: איך אני קטנת מידה, אצליח לעבור את ההיריון בשלום ובבריאות ואיך גופי הקטן יישא שני עוברים? איך העוברים ישרדו כמו שצריך? איך אוכל לגדל תאומים עם ילד קטן בבית? איך יראה גופי לאחר ההיריון? בהתחלה מייד כשגיליתי שיש לי תאומים בבטן,  אפילו היו לי שאלות לא קלות כמו איך הופכים תאומים לאחד? איך מדללים תאומים? תאומים זה קשה, איך אתמודד עם זה בהמשך… ועוד ים של שאלות ופחדים.
כל זאת עיכלתי ועברתי בעצמי, כולל תהליך רגשי בו למדתי לקבל את הבשורה ולהיות מוכנה לקראת הלידה. עברתי תהליך משמעותי ומועצם, ואחרי מספר שנים של לימודים והתמחות בטיפולי נשים בהיריון ולידה,
היום אני מלווה רגשית ומטפלת ברפלקסולוגיה, עיסוי ובצמחי הארומתרפיה נשים הנמצאות בהיריון של תאומים או שלישיה. אני מלווה לאורך כל התהליך לקראת אימהות, במתן מענה ותמיכה לגוף ולנפש, משלב הכניסה להריון, דרך ההיריון ועד ללידה עצמה.
יחד נבשיל ונעכל כל זאת לקראת הלידה, נדבר על הקשיים, על ההתלבטויות ועל החששות, נעזור לגוף פיזית להרגיש טוב יותר ונוח יותר. בעיני טיפולי רפואה משלימה בהיריון הם משמעותיים ומאוד מקלים על האישה ההרה. על כן עיסוי ורפלקסולוגיה להיריון תאומים – על אחת כמה וכמה הכרחיים להקל על האישה שסוחבת כל כך הרבה.
נשים שגילו שיש להן תאומים או שלישיה ומתלבטות אם להשאיר או לדלל מוזמנות גם הן להגיע אליי ויחד נעכל את החוויה. ומי שרוצה רק טיפול מגע של עיסוי ורפלקסולוגיה להיריון, מבלי לדבר, רק להיות בשקט שלה – כמובן שהיא גם מוזמנת.
שואלים אותי לא אחת אם מותר לטפל בנשים בהיריון, ובהיריון תאומים בפרט? תשובתי היא- אם המטפל עבר הכשרה והתמחות מקיפה לטפל בהיריון, ואם יש למטפל ניסיון, ואין מניעה מבחינת הרופא המטפל- אז בהחלט מותר ואפילו מומלץ. בטיפולי רפלקסולוגיה ניתן להקל משמעותית על בחילות היריון ועל צרבות היריון. קשיים ובעיות במערכת העיכול גם הם מאוד מושפעים לטובה מהרפלקסולוגיה. הרפלקסולוגיה היא גם כלי נהדר לטחורים בהיריון ולאחר הלידה – יש לי שיטה ייחודית שעובדת נהדר לטיפול בטחורים דרך הרפלקסולוגיה. גם סימפיזיוליזיס, רפלקסולוגיה לבצקות בהיריון, כאבי גב תחתון ובכלל הרגעת מתח ולחצים- שזה דבר מאוד משמעותי בהיריון התיאומים. כמו כן אני גם מטפלת בעיסוי נשים בהיריון.
כל המסע הכבד והמוכפל שאת חווה, הבטן הגדולה, מושכים את הגב ועלולים ליצור כאבים. נוכל להקל עלייך דרך עיסוי המיוחד לנשים בהיריון על השרירים התפוסים, כאבי גב, שכמות וצוואר, ובכלל להורדת מתחים ואיזון. אם תרצי נוכל לשוחח על החששות, הלבטים, נעבד יחד את התחושות שלך לקראת הלידה. התקשרי אליי לקבלת מידע נוסף וקביעת טיפול, אני מחכה לשמוע ממך!

רוצים להרגיש טוב יותר? התקשרו אלי 054-459-2617

לשאלות נוספות: