054-459-2617talmania@gmail.com

עלי

 

שלום! אני מטפלת ברפואה משלימה כבר 15 שנה. בטיפולי אני שואפת לדיוק, חזרה לאיזון הגוף והבראה.
הכלי העוצמתי שלי לטיפול הוא הוא החישה- ודרך אצבעות ידי אני מרגישה ומטפלת במה שדורש איזון – אני עושה זאת דרך הרפלקסולוגיה.
פעמים רבות אני משלבת את הטיפול גם בשיחה רלוונטית בעת הצורך. שיחה בנוגע לדברים שעולים במהלך הטיפול או שאני רואה מכפות הרגליים. פעמים אחרות הטיפול מתבצע ללא שיחה, אז מקבל הטיפול נמצא בשקט ועם המחשבות של עצמו, גם לזה יש חשיבות. המטרה שלי להתאים את הטיפול ברמה המדוייקת ביותר לאותו אדם ולמצב שאיתו מגיע.
הרקע שלי:
אני מטפלת בכירה מוסמכת ברפלקסולוגיה, בוגרת תואר ראשון (.B.A) בפסיכולוגיה מטעם אוניברסיטת בן גוריון. מרצה בקמפוס ברושים. הוכשרתי לטפל בעיסוי שוודי, עיסוי נשים הרות, והדרכת הורים לעיסוי תינוקות, מכללת מהות. השתלמתי בסדנאות וקורסים נוספים בשיטות עיסוי עמוקות, שונות ומגוונות. למדתי את סודות הארומתרפיה ושמנים אתריים במכללת שלוס. משלבת טיפולים רגשיים בעזרת שיחות ופרחי באך.
ברפלקסולוגיה התתמחתי – בטיפולי הריון ולידה. כולל ניסיון מעשי בטיפולים בחדרי לידה באיכילוב.
עד לא מזמן הייתי מרצה במכללת ברושים, ולימדתי ארומתרפיה: קורס שכלל חוץ מההנחלת הידע התאורתי, גם לימוד והכנת תערובות ומרקחות טיפול מתערובות הצמחים המרוכזות.
לפני כן במשך 4 שנים עבדתי כעוזרת הוראה לתלמידי רפלקסולוגיה במכללת מהות, רידמן והקולג' לרפואה משלימה. בחרתי להיצמד למורים ברמה הגבוהה ביותר ושתיתי בצמא כל מידע שרק יכולתי לרכוש. היה לי סיפוק גדול ללמד ולהיות חלק מצוות ההכשרה של דורות חדשים של רפלקסולוגים. במהלך השנים למדתי עוד ועוד סדנאות נוספות מהעולם הרגשי, האנרגטי ובכלל. כל העת אני מקפידה להישאר בעניינים ועוברת השתלמויות באופן שוטף בתחום. במקביל אני גם מלמדת מטפלים וקולגות שלי את הידע שצברתי בשנות הקליניקה.
כשתגיעו אליי לטיפול מומלץ מאוד להתנסות ברפלקסולוגיה האחרת שלי, לה קראתי: רפלקסולוגיה מזווית אחרת. נוכל גם לשלב טיפול מגע מרפאים אחרים, ארומתרפיה, טיפולים אנרגטיים ועוד. קליניקת הטיפולים שלי נמצאת בתל אביב, בצפון הישן.
בעברי הייתי המטפלת הראשית של חברת AHAVA, ועבדתי בקליניקת בריאות נוספת. השילוב בין הקליניקות השונות – יצר עבורי מגוון, עניין והחשוב מכל התנסות בקשת של נושאים ובעיות בריאותיות שונות. מעבר לניסיון שלי ברפלקסולוגיה ובכלל, יש לי טיפול ייחודי ברפלקסולוגיה עם תוצאות מרשימות ביותר בטחורים, פיסורה וטיפול טבעי מפתיע בהשפעתו לסינוסיטיס.

tal_pic

במהלך השנים רכשתי ניסיון דרך הטיפול הרפלקסולוגי, ושאר ההתמחויות שלי במגוון נושאים:

 • מצבים רגשיים ושינויים שאנו עוברים במהלך החיים
 • בעיות נשימה וסינוסיטיס
 • בעיות עיכול, עצירות, טחורים, פיסורה
 • כאבי ראש ומגרנות
 • הריון וטיפולים לאחר הלידה, כולל טיפול מצויין לטחורים!
 • בחילות, צרבות, סימפיזיוליזיס (כאבי מפשעות), חולשה..
 • סוכרת ובעיות נלוות לה כגון: טריגר פינגר (אצבע הדק), מערכת עיכול וכו'
 • עבודה על המערכת ההורמונאלית
 • סטרס ולחץ, תקופות של מתח
 • בעיות גב ושלד
 • וסטיבוליטיס – טיפול להתכווצויות בנרתיק, טיפול יחודי שפיתחתי.
 • חיזוק מערכת החיסון, ועוד…

את הטיפול הרפלקסולוגי והעיסוי אני משלבת בשמנים האתריים הטבעיים אותם אני רוקחת ומתאימה לטיפול.


ואיך בכל זאת הגעתי לתחום?

עוצמת השיטה של הטיפול הרפלקסולוגי התגלתה אליי לגמרי במקרה כאשר בכלל לא התכוונתי.
ככה זה בדרך כלל עם הדברים הטובים – אנחנו במקרה נמצאים באיזשהו מקום או שומעים משהו ומבלי שתכננו נתקלנו בזה
ואז הדברים הטובים האלו לרב נשמרים איתנו והולכים הלאה.
וכך זה קרה גם אצלי, ובגדול.

הפעם הראשונה שבאמת הבנתי את מלוא המשמעות של השיטה הרפלקסולוגית הייתה מקרית לחלוטין.
במשך תקופה ארוכה סבלתי מכאבי ראש חזקים ברמה יומיומית וכבר התייאשתי מלנסות ולמצוא להם מרפא.
זמן מה אחרי – נמשכתי בצורה לא ברורה ללכת ללמוד רפלקסולוגיה בשביל הכיף והעשרה.
כאשר התאפשר לי – הלכתי לשיעור ניסיון
התאהבתי בשנייה הראשונה, השאר כבר היסטוריה…

במהלך סדרת טיפולים רפלקסולוגיים שהתנסתי בלימודי גיליתי, רק בדיעבד, שכאבי הראש הדחופים שפקדו אותי נעלמו כלא היו, ולמעשה בכלל שכחתי מעצם קיומם!!! סדרת הטיפולים הרפלקסולוגיים הייתה בכלל מיועדת למטרה אחרת ולמרות שגם היא קבלה מענה – היתה למעשה פחות משמעותית מבחינתי כי כבר די התייאשתי מכאב הראש היומיומי ולא ממש ידעתי איך ניתן לפתור אותו.
בסוף השנה הראשונה ללימודי הרפלקסולוגיה כשסכמתי מה למדתי והכנתי את עבודת הסטאז' שלי, הבנתי פתאום שזה כמה חודשים שלא היה לי כאב ראש – מאז אותה סדרת טיפולים רפלקסולוגיים!
היום, כאשר מטופלים שלי מספרים לאחר מספר טיפולים רפלקסולוגים או שאר הטיפולים בהם אני מטפלת – על שיפור ניכר בהרגשתם ולפעמים אף שוכחים מקיומה של הבעיה העיקרית שאותה הם באו לרפא,
אני נזכרת בחיוך באותה תחושת הפתעה שהייתה גם לי. בו בזמן אני מרגישה סיפוק ויודעת שאחרי התלבטויות ותהיות של לא מעט שנים בהן חיפשתי את המקצוע והתחום שירגש אותי, אני עושה את מה שאני באמת הכי אוהבת – לטפל ולעבוד עם אנשים!
בעקבות הלימודים והניסיון הטיפולי שצברתי עם המטופלים השונים ברפלקסולוגיה, טיפולי העיסוי והארומתרפיה, אני יכולה לומר שעולם הטיפולים בכלל ועולם הרפלקסולוגיה בפרט הוא עולם מרתק, חוויתי, מרפא ומרגיע, המאפשר לנו זמן איכות אמיתי במיוחד בשביל עצמנו…


אני מזמינה גם אתכם להרגיש טוב יותר!

התקשרו להזמנת טיפול ולייעוץ 054-4592617
רוצים להרגיש טוב יותר? התקשרו אלי 054-459-2617

לשאלות נוספות: