054-459-2617talmania@gmail.com

עלי

 

שמי טל גת, ואני מטפלת ברפואה משלימה בעשר השנים האחרונות. בטיפולי אני שואפת לדיוק, חזרה לאיזון הגוף והבראה. פעמים רבות אני משלבת את הטיפול גם בשיחה רלוונטית בעת הצורך. שיחה בנוגע לדברים שעולים במהלך הטיפול או שאני רואה מכפות הרגליים או בכלל. פעמים אחרות הטיפול מתבצע ללא שיחה, אז מקבל הטיפול נמצא בשקט ועם המחשבות של עצמו, גם לזה יש חשיבות. המטרה שלי להתאים את הטיפול כמה שניתן לאותו אדם ולאותו מצב שאיתו מגיע. אני מטפלת בכירה מוסמכת ברפלקסולוגיה, בוגרת תואר ראשון (.B.A) בפסיכולוגיה מטעם אוניברסיטת בן גוריון. הוכשרתי לטפל בעיסוי שוודי אצל דרור זעירא, יו"ר איגוד העיסוי, עיסוי נשים הרות, והדרכת הורים לעיסוי תינוקות, מכללת מהות. השתלמתי בסדנאות וקורסים נוספים בשיטות עיסוי עמוקות, שונות ומגוונות. למדתי את סודות הארומתרפיה ושמנים אתריים במכללת שלוס.

ברפלקסולוגיה התמחתי – בטיפולי פוריות, הריון ולידה. כולל ניסיון מעשי בטיפולים בחדר לידה באיכילוב.
במשך 4 שנים עבדתי כעוזרת הוראה לתלמידי רפלקסולוגיה במכללת מהות, רידמן והקולג' לרפואה משלימה. בחרתי להיצמד למורים ברמה הגבוהה ביותר ושתיתי בצמא כל מידע שרק יכולתי לרכוש. היה לי סיפוק גדול ללמד ולהיות חלק מצוות ההכשרה של דורות חדשים של רפלקסולוגים. במהלך השנים למדתי עוד ועוד סדנאות נוספות מהעולם הרגשי, האנרגטי ובכלל. כל העת אני מקפידה להישאר בעניינים ועוברת השתלמויות באופן שוטף בתחום. במקביל אני גם מלמדת מטפלים את הידע שצברתי בשנות הקליניקה.
קליניקת הטיפולים שלי נמצאת בתל אביב, בצפון הישן. בעברי הייתי המטפלת הראשית של חברת AHAVA, ועבדתי בקליניקת בריאות נוספת. השילוב בין הקליניקות השונות – יצר עבורי מגוון, עניין והחשוב מכל התנסות בקשת של נושאים ובעיות בריאותיות שונות.  מעבר לניסיון שלי ברפלקסולוגיה ובכלל,
יש לי טיפול ייחודי ברפלקסולוגיה עם תוצאות מרשימות ביותר בטחורים, פיסורה וטיפול טבעי לסינוסיטיס.
לאחרונה התחלתי ללמד ולהנחות קולגות בשיטותיי.

tal_pic

במהלך השנים רכשתי ניסיון דרך הטיפול הרפלקסולוגי, העיסוי והארומתרפיה במגוון נושאים:

 • מצבים רגשיים ושינויים שאנו עוברים במהלך החיים
 • בעיות נשימה וסינוסיטיס
 • בעיות עיכול, עצירות, טחורים, פיסורה
 • כאבי ראש ומגרנות
 • הריון וטיפולים לאחר הלידה, כולל טיפול מצויין לטחורים!
 • סוכרת ובעיות נלוות לה כגון: טריגר פינגר (אצבע הדק), מערכת עיכול וכו'
 • עבודה על המערכת ההורמונאלית
 • סטרס ולחץ, תקופות של מתח
 • בעיות גב ושלד
 • טיפול בתינוקות
 • חיזוק מערכת החיסון, ועוד…

את הטיפול הרפלקסולוגי והעיסוי אני משלבת בשמנים האתריים הטבעיים אותם אני רוקחת ומתאימה לטיפול.
כמו כן אני מכינה על פי הזמנה תכשירים רלוונטיים המותאמים פרטנית לאותו אדם ולאותו הצורך.


ואיך בכל זאת הגעתי לתחום?

עוצמת השיטה של הטיפול הרפלקסולוגי התגלתה אליי לגמרי במקרה כאשר בכלל לא התכוונתי.
ככה זה בדרך כלל עם הדברים הטובים – אנחנו במקרה נמצאים באיזשהו מקום או שומעים משהו ומבלי שתכננו נתקלנו בזה
ואז הדברים הטובים האלו לרב נשמרים איתנו והולכים הלאה.
וכך זה קרה גם אצלי, ובגדול.

הפעם הראשונה שבאמת הבנתי את מלוא המשמעות של השיטה הרפלקסולוגית הייתה מקרית לחלוטין.
במשך תקופה ארוכה סבלתי מכאבי ראש חזקים ברמה יומיומית וכבר התייאשתי מלנסות ולמצוא להם מרפא.
זמן מה אחרי – נמשכתי בצורה לא ברורה ללכת ללמוד רפלקסולוגיה בשביל הכיף והעשרה.
כאשר התאפשר לי – הלכתי לשיעור ניסיון
התאהבתי בשנייה הראשונה, השאר כבר היסטוריה…

במהלך סדרת טיפולים רפלקסולוגיים שהתנסתי בלימודי גיליתי, רק בדיעבד, שכאבי הראש הדחופים שפקדו אותי נעלמו כלא היו, ולמעשה בכלל שכחתי מעצם קיומם!!! סדרת הטיפולים הרפלקסולוגיים הייתה בכלל מיועדת למטרה אחרת ולמרות שגם היא קבלה מענה – היתה למעשה פחות משמעותית מבחינתי כי כבר די התייאשתי מכאב הראש היומיומי ולא ממש ידעתי איך ניתן לפתור אותו.
בסוף השנה הראשונה ללימודי הרפלקסולוגיה כשסכמתי מה למדתי והכנתי את עבודת הסטאז' שלי, הבנתי פתאום שזה כמה חודשים שלא היה לי כאב ראש – מאז אותה סדרת טיפולים רפלקסולוגיים!
היום, כאשר מטופלים שלי מספרים לאחר מספר טיפולים רפלקסולוגים או שאר הטיפולים בהם אני מטפלת – על שיפור ניכר בהרגשתם ולפעמים אף שוכחים מקיומה של הבעיה העיקרית שאותה הם באו לרפא,
אני נזכרת בחיוך באותה תחושת הפתעה שהייתה גם לי. בו בזמן אני מרגישה סיפוק ויודעת שאחרי התלבטויות ותהיות של לא מעט שנים בהן חיפשתי את המקצוע והתחום שירגש אותי, אני עושה את מה שאני באמת הכי אוהבת – לטפל ולעבוד עם אנשים!
בעקבות הלימודים והניסיון הטיפולי שצברתי עם המטופלים השונים ברפלקסולוגיה, טיפולי העיסוי והארומתרפיה, אני יכולה לומר שעולם הטיפולים בכלל ועולם הרפלקסולוגיה בפרט הוא עולם מרתק, חוויתי, מרפא ומרגיע, המאפשר לנו זמן איכות אמיתי במיוחד בשביל עצמנו…


אני מזמינה גם אתכם להרגיש טוב יותר!

התקשרו להזמנת טיפול ולייעוץ 054-4592617
רוצים להרגיש טוב יותר? התקשרו אלי 054-459-2617

לשאלות נוספות: